Vyhledávání


Kontakt

TJ Sokol Újezd u Brna
Nádražní 364
664 53 Újezd u Brna

603 437 498

E-mail: festival@studioluk.cz

O festivalu

Vážení návštěvníci, v roce 2010 jsme uspořádali první festival rockové hudby spojený s lehce rozšířenou pivní nabídkou. Hrály v podstatě jen místní kapely a náš rozpočet byl velice omezený. V roce 2011 se to opakovalo, jen s drobnou úpravou pivních značek a minimální obměnou kapel. Hrály kapely: CoToSakraJe, Babosed, Ylo – Africký slon, LaPachanka, Kontrolla, The Substation, Alvarés Pérés a další. 

Akce probíhaly na házenkářském hřišti, na stávajícím pódiu, které je velmi malé a uprostřed stojí sloup osvětlení, což nebylo pro kapely moc vyhovující. Měly sice k dispozici profesionální ozvučení, ale ani tak nebyly podmínky ideální.

 

V roce 2012 nebylo dlouhou dobu jasno, jestli se vůbec nějaký další festival uskuteční. První stanovené datum nebylo možné festival realizovat, tak došlo k posunu na nový termín 8. 9. a na poslední chvíli jsme zajistili i zajímavé kapely. Součástní změn byl i nový přístup k celému festivalu a bylo postaveno kompletní profesionální pódium se špičkovým ozvučením a osvětlením, které kapelám umožnilo si vystoupení pořádně užít. Za takové podmínky by se nestyděla žádná profesionální kapela.

Na pódiu se postupně objevily kapely: theRest, Tyršova společnost, Babosed, YLO – Africký slon, The Syrup – Kabát revival a jako poslední Season Ticket.

Tímto ročníkem náš festival sám sobě zvedl pomyslnou laťku na novou úroveň, kterou podtrhla rozšířená nabídka 16 druhů piv, takže návštěvníci mohli být maximálně spokojení. Když k tomu ještě se svými steaky, klobáskami a žebry přispělo i proslulé Pepíčkovo uzenářství, byla nabídka exkluzivní.

 

V dalším ročníku hodláme v nastavené laťce pokračovat. Budeme se snažit o daleko větší prezentaci ať už v médiích či na plakátovacích plochách a poprvé v historii festivalu i zapojením sponzorů, protože předchozí ročníky jsme zvládli bez tého podpory. Bohužel zvýšené nároky žádají i více financí na zajištění kvalitních kapel, proto se už bez nich neobejdeme. 

 

Pro IV. ročník jsme připravili opravdu atraktivní nabídku. Festival se uskuteční 31. 8. 2013 a vystoupí kapely CoToSakra je (Újezd u Brna), K2 (dívčí rocková kapela, Hradec Králové), The Apples Girls Rock (Praha), theRest (Brno), Titanic (Brno), The Syrup – Kabát revival (Valašské Meziříčí) a U2 Stay revival (Brno).

 

Pokud tedy máte zájem prezentovat svoji firmu na našem festivalu, budeme rádi, když nás kontaktujete a domluvíme se na podrobnostech.

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.