Vyhledávání


Kontakt

TJ Sokol Újezd u Brna
Nádražní 364
664 53 Újezd u Brna

603 437 498

E-mail: festival@studioluk.cz

Služby

 

V rámci našeho Pivního a hudebního festivalu máte možnost ochutnat nejen vzorky různých speciálních piv, ale především výbornou muziku.

Samozřejmostí je i něco dobrého k potěšení chuťových buněk od některého z vybraných řezníků, či poskytovatelů občerstvení.

 

 

Slevy vstupného pro držitele karet ISIC, IYTC

 

Držitelům karet ISIC, IYTC poskytujeme slevu 25 % ze základního vstupného (50 Kč). Tato sleva platí pouze na předprodejních místech.

Vstupenky budou prodávány v předprodeji Turistického a informačního centra města Brna, https://www.kultura-brno.cz/cs/sluzby/centralni-predprodej-vstupenek, v CK Kudrna v podchodu pod hlavním nádražím, v trafice před Sokolovnou a online na www.ticketon.cz, přímý přístup do předprodeje je i z těchto stránek tlačítkem koupit vstupenku. Cena v předprodeji je 200 Kč, pro držitele karet ISIC, ITIC a ALIVE je předprodejní cena 150 Kč.

Vstupné v místě konání akce bude 250 Kč a nebude na něj již poskytována žádná další sleva.

Vstupné pro ZTP je 100 Kč, případný doprovod ZDARMA.

Děti do 12 let v doprovodu platícího dospělého zdarma.

 

PŘI VSTUPU DO AREÁLU JE KAŽDÝ DRŽITEL ZLEVŇENÉ VSTUPENKY (vstupenky, na níž byla poskytnuta výše uvedená sleva držiteli karty ISIC, ALIVE, ITIC) POVINEN SE PROKÁZAT PLATNOU KARTOU ISIC, ALIVE nebo ITIC. V OPAČNÉM PŘÍPADĚ MŮŽE ORGANIZÁTOR POVOLIT VSTUP NA FESTIVAL POUZE PO DOPLACENÍ ROZDÍLU MEZI CENOU ZLEVNĚNÉ VSTUPENKY A CENOU PLATNOU V DEN A MÍSTĚ KONÁNÍ AKCE !!!